Андрій Донець виконує власні пісні на вуличному піаніно в Києві

Щотижня 19-річний Андрій Донець із Кропивницького приходить на Алею художників, що знаходиться неподалік Андріївського узвозу, щоб пограти  авторські пісні на вуличному піаніно. Каже, що це чудовий майданчик, аби показати людям свій талант. 

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із місця події.

За словами музиканта, саме тут є можливість виступати перед людьми. Адже за період карантину концертів у нього майже не було.

“До карантину мав близько 300 концертів на рік по всій Кіровоградській області. Це і весілля, і різні заходи та корпоративи. Потім переїхав до столиці на навчання і все це закінчилося. Тепер співаю лише тут. До речі, 28 серпня нарешті буду  виступати в Новоукраїнці на День міста”, – ділиться Андрій Донець.

Музикант починає виконувати власну авторську пісню “Знайду її”, яку написав кілька тижнів тому:

У його доробку поки що 5 пісень. Але каже, що на цьому зупинятися не стане. Далі виконує композицію “Полетаем”, яку написав чотири роки тому :

 

Нині хлопець навчається в Київському університеті культури на другому курсі за спеціальністю “Естрадний вокал”.  До цього закінчив Кіровоградський музичний коледж за спеціальністю “Хоровий диригент”. Перемагав у численних музичних конкурсах та фестивалях.  Мріє стати артистом.

“Оперативна Україна інфо” бажає Андрію Донцю невичерпного натхнення та титанічної праці над собою, аби його найзаповітніша мрія збулася. І колись таки вся країна побачила, і почула його виступ на великій сцені.

Підкреслимо, що наша редакція й надалі підтримуватиме талановиту молодь своїми публікаціями.

Читайте також: Дует бандуристів виконує пісні Шевченка та Скрябіна в столичному переході.

Юрій Іванов

1 253

Юрій Іванов

Головний редактор