Американська компанія здобуде контракт на створення керованих ракет, які постачають в Україну

Днями армія США уклала з компанією Lockheed Martin угоду на суму 4,8 мільярда доларів на виробництво керованих ракет систем залпового вогню. Сполучені Штати відправили торік в Україну у великій кількості GMLRS разом із пусковими установками артилерійської ракетної системи високої мобільності, що здатні вражати цілі на відстані до 80 км, аби відбивати атаки росії.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” з посиланням на американські ЗМІ.

Так, у планах Пентагону збільшити виробництво GMLRS з 6 тисяч ракет на рік до 14 тисяч. Також у штаб-квартирі мають намір підписати багаторічну угоду на ракети в 2024 фінансовому році завдяки новим повноваженням Конгресу.

“Багаторічні контракти, зазвичай зарезервовані для дорогих і великих програм, забезпечують довгострокову впевненість, що може знизити вартість реактивних систем. Роботу над угодою повинні завершити до 30 жовтня 2026 року”, – пишуть медіа.

Крім нарощення виробництва GMLRS, Lockheed також працює над версією ракети збільшеної дальності та планує цьогоріч провести ще одне льотне випробування оновленої системи.

У компанії сподіваються розширити діапазон виробничої лінії вже наступного року.

Віцепрезидент відділу управління ракетами та вогнем Lockheed Джей Прайс переконаний, що компанія “тісно співпрацює з клієнтами та партнерами щодо постачання, щоб нарощувати виробничі потужності”.

Читайте також: Колишня офіцерка ВМС США може бути причетна до витоку секретних даних Пентагона, – The Wall Street Journal

Дивіться також відео: Головреда ІА «Оперативна Україна інфо» нагородили відзнакою за інформпідтримку благодійних заходів

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Діана ЯКОВЕНКО

104