Аліна Гросу розповіла, чим здивує глядачів на своєму шоу в Палаці “Україна”

23 листопада  в столичному Палаці “Україна” відбудеться концерт  української співачки  Аліни Гросу. 

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” .

До свого шоу співачка продовжує ретельно готуватися. Пообіцяла, що будуть запаморочливі трюки, запальні танці, улюблені та нові хіти.

“Ми робимо все, щоб глядачам насамперед було  безпечно з огляду на пандемію. Концерт відбуватиметься з дотриманням усіх карантинних норм. Вклали багато зусиль і в наше циркове шоу. Ми не шукаємо легких шляхів, тому не використовуємо додаткових страховок, трос тримає тільки руку. Після репетицій вона синя від синців, настільки  пережимається тросами. Звичайно болить, але номер того вартий. Робимо все, щоб це шоу запам’яталося та здивувало”, – розповідає Аліна Гросу.

За словами співачки, глядачів також очікують круті декорації, велика кількість балету, джаз-бенд. А ще будуть сюрпризи у вигляді дуету з чоловіком, а можливо навіть із двома зірковими чоловіками. Якими? Побачите вже зовсім скоро.

Крім того, на концерт запросили чимало зіркових гостей. Артистка чекає усіх тих, хто підтримував її на творчому шляху з самого початку: з її 4-х років і протягом 22 років творчості.

Тож, не зволікайте, квитки в касах Києва та на сайтах квиткових операторів.

Читайте також: Аліна Гросу та Роман Полянський презентували чуттєву пісню (відео).

Юрій Іванов 

587

Юрій Іванов

Головний редактор