«Альфа-Банк» офіційно змінює назву

З 1 грудня «Альфа-Банк» офіційно завершує процедуру зміни назви бренду банку на Sense Bank.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на сайт банку.

Так, нова юридична назва банку буде – АТ «СЕНС БАНК».

Клієнтам пояснили, що повторно підписувати документи або оновлювати вже підписані договори не потрібно – всі документи, що були підписані з «Альфа-Банком», будуть діяти і після зміни назви.

Всі картки, які були видані з логотипом Альфа-Банку, продовжать діяти і надалі. Замінювати їх не потрібно. При цьому частину сервісів також перейменують. У банку також пояснили, чому змінюється назва:

«Одразу після початку повномасштабного вторгнення правління банку вирішило відмовитися від бренду “Альфа” та продовжити роботу під новим брендом. Ми завжди були окремою юридичною особою, але навіть на рівні співзвучності бренду не хочемо мати нічого спільного із організацією, яка працює в росії».

Крім того, всі довідки та дозволи, які були видані до 1 грудня 2022 року від імені «Альфа-Банку», будуть діяти і надалі та не втратять своєї чинності після перейменування банку.

Читайте також: Ухвалили закон для захисту фінсистеми України

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

79

Тетяна Карпенко

журналіст