Акторка Наталка Денисенко розповіла, як не хотіла відпускати чоловіка на війну

Українська актриса Наталка Денисенко розповіла про службу свого чоловіка актора-військовослужбовця Андрія Фединчика та про те, як намагалася його відмовити піти на фронт.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на програму «ЖВЛ».

Так, Наталка Денисенко просила чоловіка залишитися поруч із нею та сином Андрієм. Однак він знайшов потрібні слова і пішов захищати Батьківщину:

«Я йому дзвонила і говорила: «Ти взагалі можеш відмовитися?». Плакала… І він мені сказав одну річ тоді і більше я такого не робила. Він каже: «Наташо, припини мене деморалізувати. Це моє рішення – стати на захист своєї країни. Ти мусиш мене підтримувати, а не казати, що ти пішов, мене залишив. Припини так чинити. Я не хочу більше з тобою на цю тему говорити».

Зірка серіалів додала, що нині розуміє – коханий перебуває у своїй стихії, оскільки може виплеснути весь свій гнів.

«Полігони, стрільба. Він мені показував відео з навчань – це страшно. Після цих навчань він такий радісний. Можливо, йому просто в житті потрібні такі штуки: коли ти в стресових ситуаціях, коли ти вихлюпуєш цей адреналін, гнів», – розповіла актриса.

Читайте також: Акторка театру і кіно Олеся Жураківська розповіла, як допомагає людям під час війни

Новим Джеймсом Бондом може стати Аарон Тейлор-Джонсон

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

58

Тетяна Карпенко

журналіст