Михайло Романчук здобув для України четверту медаль на Олімпійських іграх

Сьогодні, 29 липня, український плавець з Рівного Михайло Романчук виборов бронзу на Олімпіаді-2020.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із посиланням на НОК України.

На Олімпіаді в Токіо у запливі на 800 метрів у вільному стилі українець виборов третє місце з часом 7:42.11.. Поступившись американцю Роберту Фінку (7:41.87) та італійцю Грегоріо Палтрінері (7:42.11.).

Свою перемогу на Олімпіаді Михайло Романчук прокоментував так:

«До цієї нагороди я йшов 18 років. З 6 років, коли почав займатися плаванням та прийшов до свого тренера Петра Нагорного, разом з яким і вдалося досягти всіх результатів. Звичайно, без нього б нічого цього не було. Я дуже сподівався покращити свій олімпійський рекорд, який встановив у півфіналі. Але радує, що його так і не перевершили».

Романчук розповів, що фінал був дуже складним. Попри невеличке розчарування, він відзначив свій бойовий настрій на новий старт, на який вийде вже завтра.

Довідка: Михайло Романчук є чемпіоном Європи у 2018році, срібним призером чемпіонату світу у 2017, медалістом юнацьких олімпійських ігор та чемпіонатів світу і Європи з плавання.

27 липня 2021 року він встановив національний та олімпійський рекорди з результатом 7:41.28 та вийшов до фіналу 800 метрів вільним стилем на Олімпійських іграх в Токіо.

Вітаємо призера!

Читайте також: Світоліна прокоментувала свою перемогу на Олімпійських іграх.

Зоя Брюхович

164

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті