77-річна Віра Лівіцька з Київщини пише патріотичні вірші

Віра Лівіцька з села Медвин, що на Київщині, пише патріотичні та дитячі вірші. Творчість почала розвивати порівняно недавно. Про свій талант вона розповіла кореспондентам «Оперативної України інфо».

Писати вірші Віра Лівіцька почала з часів Майдану. Каже, раніше за собою такого не помічала, навіть у школі вчилася посередньо. А тут прийшло натхнення:

«Як зараз пам’ятаю, спала одна і мене наче щось підняло – прокинулася опівночі і записала такі слова: «Слався країно, могутня держава!». Не знаю, звідки це взялося, що це було. Але це мій перший вірш у 2014 році. А відтоді й закрутилося».

Жінка додає, що це був крик душі від стресу, який потрібно було вилити. Відтоді і переносить всі думки у поетичні рядки. Своїх віршів вона не рахує, їх написала багато. Головна тема – війна і все, що з нею пов’язане. Жінка ділиться, що з часів АТО їй стало важко писати про ті жахи, які увесь час крізь себе пропускала.

«Мені навпіл розпинали ці події душу. І я попросила Бога, аби прийшло натхнення на щось легше. І я почала писати дитячі віршики. Називаю їх «саморобними», може вони й не настільки поетичні, але гарно запам’ятовуються, бо пишу розмовною мовою», – розповіла Віра Левіцька.

Творчі здобутки жінка викладає у Фейсбуці. Навіть записує відео під вигадану мелодію. Каже, що під час написання віршів музика приходить сама. Жінка впевнена, зараз треба триматися разом, підіймати патріотичний дух і не здаватися в будь-якому віці.

Відео можна переглянути тут. Публікуємо один із віршів поетеси.

Єднаймося!

Дорога і єдина наша країна.

Безмежна і вільна, священна земля.

Тебе не зламати і не подолати! У єдності й братстві сила твоя.

Наш прапор держави гідний честі і слави.

Тризуб захищає кордони твої.

Від півдня жаркого і степу сухого, до гір й полонин на карпатській землі.

Від прадіда-діда і житнього хліба, дана нам родюча і щедра земля.

Молімося люди! І все у нас буде! Із вірою в Бога єдина українська сім’я!

“Оперативна Україна інфо” бажає Вірі Лівіцькій успіхів у її творчості та міцного здоров’я.

Підкреслимо, що наша редакція й надалі підтримуватиме талановитих людей своїми публікаціями.

Читайте також: Андрій Донець виконує власні пісні на вуличному піаніно в Києві.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

255

Тетяна Карпенко

журналіст