52-річному одеситу, який розбещував неповнолітніх дівчат, загрожує довічне ув’язнення (відео)

Одеські правоохоронці скерували до суду матеріали за обвинуваченням 52-річного чоловіка у низці статевих злочинів відносно неповнолітніх.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомили у відділі комунікації поліції Одеської області.

За словами слідчих, одесит починаючи з 2019 року знайомився з неповнолітніми у соціальних мережах. Чоловік створив фейкову сторінку молодого хлопця. І виманював від дівчаток фото інтимного характеру.

Якщо дитина надсилала фото, зловмисник телефонував їй, та представлявся працівником органу, що нібито контролює розповсюдження в інтернеті порнографічного контенту. І погрожував оприлюднити компрометуючі знімки.

Після чого одесит пропонував дівчатам зустрітися, щоб “залагодити” їх вчинок. У безвиході неповнолітні йшли до чоловіка, щоб уникнути осуду рідних та друзів. Потерпілі виконували умови правопорушника, який під дією фізичного та психологічного насилля, вступав з ними в інтимний зв’язок. Іноді зловмисник знімаючи все це на свій мобільний телефон.

Від протиправних дій чоловіка постраждали 10 дівчат, вісім з яких не досягли 14-річного віку. Правоохоронці довели 26 фактів статевих злочинів відносно потерпілих.

Зловмиснику інкримінують злочини за трьома статтями ККУ: ч.ч. 3, 4 та 6 ст. 152 ,  ч.ч. 1 та 2 ст.156  і ч.4 ст.301. Чоловіку загрожує довічне ув’язнення.

Читайте також: На Одещині згоріла популярна серед туристів база відпочинку (фото).

Зоя Брюхович

375

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті