2-річну Віолетту із Харківщини знайшли в лісі живою, але виснаженою (подробиці)

Сьогодні, 27 травня, уселі Скрипаї Слобожанської селищної ради, що на Харківщині, у лісі знайшли зниклу дівчинку Віолетти Мужечук. Її протягом чотирьох днів безперервно шукали.

Про це «Оперативній Україні інфо» повідомили в Нацполіції.

Три дні безперервних пошуків. Більше тисячі людей, серед яких поліцейські, рятувальники, волонтери, місцеві мешканці, шукали дитину в селі, серед чагарників, боліт, обстежили всі навколишні водойми.

Нарешті сьогодні дівчинку знайшли в лісі. Вона жива, але дуже стомлена, спрагла і голодна. Протиправних дій щодо дитини не було скоєно, Віолетта занадто далеко пішла від дому та загубилася. Зараз знайдене маля оглядають лікарі.

«Чотириденні пошуки дворічної Віолетти на Харківщині завершились щасливим спасінням — дівчинка виснажена, налякана, втомлена, але жива! Вона була знайдена групою поліцейських і військових у лісі на відстані близько 10 км від дому. Дівчинку оглянули лікарі — і кажуть, що з дитиною все добре. Пошуковою операцією керували поліцейські, але також долучились близько тисячі людей – це рятувальники, волонтери, військові, місцеві мешканці. І саме така взаємодія дала бажаний результат»,- зазначив тимчасово виконувач обов’язків голови Нацполіції України Іван Вигівський.

Він додав, що дякує всім, хто переймався, молився і допомагав у пошуках. Також побажав Віолетті бути щасливою дівчинко.

Нагадамо, 23 травня о 19:00 у селі Скрипаї Слобожанської селищної ради, що на Харківщині, зникла дівчинка Віолетти Мужечук, яка гуляла в дворі зі своїм братом-близнюком. Уже понад добу правоохоронці та волонтери проводять ретельні пошукові заходи зниклої.

Читайте також: У Дніпрі клієнтка жорстоко побила бьюті-майстра (фото)

Дивіться також відео: «Освіта під час війни:з перших уст». Випуск1. Директор ННІ«Єропейської школи бізнесу»МЄУ Юлія Ремига

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Юрій Іванов

1 059

Юрій Іванов

Головний редактор