13-річний співак Денис Іваник зі Львова вразив власною піснею про війну (відео)

Днями юний виконавець Денис Іваник зі Львова вразив користувачів соцмереж своєю новою піснею «Моя Україна».

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

У свої 13 років Денис має найбільшу мрію та ціль – донести світу через свою нову пісню «Моя Україна» інформацію про війну в нашій державі, про всі страждання, які український народ переживає від російської агресії. Слова та музику артист написав сам.

За словами Дениса, одного дня він все-таки наважився написати пісню про війну та події, які відбуваються в нашій країні:

«Цією піснею хочу розповісти всьому світу про страждання невинних людей. Що від агресії нашого ворога гине людство, однак ми далі боремось. І ми переможемо, тому що сильні».

Першими  його пісню почули близькі та рідні. Їм вона дуже сподобалось.

 «Пригадую, як уранці 24 лютого повсюди лунали сирени. Тоді всі зрозуміли, що почалась війна та випробування, які з нею пов’язані. Моя ж зброя в цей час- це творчість. Саме тому й написав пісню для підтримки України. І щоб кожен слухач почув правду про нашого ворога»,- говорить співак.

Також Денис Іваник мріє зібрати великий стадіон слухачів і разом з ними заспівати свої авторські пісні в унісон.

«Оперативна Україна інфо» бажає Денису Іванику успіхів у його творчості. Віримо, що він у майбутньому обов’язково стане відомим співаком.

Підкреслимо, що наша редакція й надалі підтримуватиме талановиту молодь своїми публікаціями.

Читайте також: У Києві на благодійному концерті дуету SESTRA зібрали 30 тис. грн для ЗСУ

В Івано-Франківську відкрили мистецьку акцію «Україна: від війни до миру»

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій ІВАНОВ

1 561

Юрій Іванов

Головний редактор